I. tohtoročný workshop za nami

V júni prebehlo prvé stretnutie umelcov, ktorí tento rok participujú na open-air exhibícii a výsledný mix je neskutočne zaujímavý. Okrem iných fantastických tvárí a prívržencov sa aj tento rok s nadšením púšťajú do prác miestni úspešní umelci Igor Latta a Anna Hrubovčáková, ktorí boli už pri samotnom zrode LIGHT EXPO: light&design. Do tímu vítame aj populárneho výtvarníka Milana Nemeša, ktorý je okrem iného aj organizátorom Sochárskeho symfónia Anjelskych dní.

Umeleckú myšlienku podujatia tento rok vdýchla etablovaná španielska dizajnérka Laura Murguira a zakladateľka spoločnosti Hazlighting spolu aj so svojím kreatívnym tímom svetelných dizajnérov. V sekcii Tím nájdeš profily všetkých participujúcich umelcov, organizátorov a nadšencov tejto skvelej myšlienky, ktorý sa samozrjeme neustále rozrastá :-)

Náš prvý workshop sa teda niesol vo veľmi dobrej atmosfére plnej nápadov, nadšenia, chutného jedla a pozitívnej nálady. Výsledkom čoho bolo veľké množstvo brainstormingu, kopa pracovných nápadov, úžasných myšlienok a to najdôležitejšie: máme tohtoročnú tému "LABYRINTHS". Už teraz sa tešíme na ďalšie produktívne stretnutia!