Prípravy na LIGHT EXPO : Light&Design v plnom prúde

Nielen vďaka nášmu inovatívnemu zmýšľaniu ale najmä našou neustálou nespokojnosťou s existujúcimi riešeniami sme pre vás pripravili zaujímavú web stránku, kde máte horúce novinky vždy po ruke! I keď na nej neustále pracujeme, veríme, že sa vám bude páčiť.

Obsahovú stránku webu tvoria najmä novinky a zaujímavosti z príprav podujatia ako aj pracovné návrhy, rozhovory s partnermi podujatia a samozrejme fotky a videá, ktoré budete mať už čoskoro k dispozícii aj na zdieľanie.

Jedinečná výstava svojho druhu na Slovensku, LIGHT EXPO: light&design prichádza na jeseň 2015 s množstvom originálnych umeleckých noviniek a zaujímavostí, ktorými vás prekvapí počas už tradične dvojtýždňovej exhibície.

Iniciátori a organizátori podujatia z LEDeco solution, s.r.o. v spolupráci s mestom Banská Bystrica a ďalšími náruživcami originálnych nápadov, dizajnu a svetla budujú spolu s vami túto jedinečnú tradíciu. Alternatívny dizajnérsky pohľad a know-how s optickými vláknami do celého eventu prináša FOSALI® - fibre optic solutions & lighting.

Uvedomujeme si, že len počúvaním vašich hlasov budeme schopní pripraviť podujatie, ktoré splní naše i vaše očakávania a vytvorí veľkolepú atmosféru na námestí. A práve preto sme pre vás zriadili možnosti diskusie, ktoré sa nachádzajú pod každým článkom, kde veľmi radi privítame všetky vaše postrehy, námety, rady či pripomienky. Sme vám samozrejme (takmer nonstop) k dispozícii aj na sociálnych sieťach, aby sme boli k vám ešte bližšie.

Druhý ročník jedinečnej výstavy svojho druhu na Slovensku s názvom LIGHT EXPO: light&design rozsvietime na jeseň 2015. Buďte s nami pri tom a majte informácie priamo z prvej ruky!

Váš media tím LIGHT EXPO: light&design